Seminerler; Usta eğitmenler tarafından, Spesifik bir konu ve tema zincirinin detaylı olarak incelendiği belirli bir süresi olan paket çalışmalardır. Tango  dans eden kişilerin danslarında eksiklik duyduğu veya geliştirmek istedikleri konular üzerine faydalanabilecekleri fırsat çalışmalardır. Seminer konuları seminer başlangıç tarihinden en az 2 hafta öncesinde anons edilir. Katılımın sınırlı olduğu bu çalışmalar için öncesinde ön kayıt yaptırabilirsiniz

Başlangıç tarihi sırasıyla Seminerlerimiz

1- Yer:Taksim (333) Her Pazartesi 21:00, ilk ders :15 Eylül Pazartesi

Esref Tekinalp & Vanessa G. Arabacıoğlu: ”TANGO VALS’Sevgili dostlarimiz

Bu sezon 333’te yapacağımız ilk seminerin konusu ‘VALS’ olacak. Her seviyeden Sosyal dansçılara yönelik 6 hafta sürecek olan seminerde, ifadenizi, konforunuzu ve görünüşünüzü zenginleştirecek.

*Tango Vals dans tarzı ve müzikalitesi.
*Cruzado ve dairesellik
*Klasik Sarmal kombinasyonlar
*Döngüler

konuları işlenecek. Kontenjan 12 Çift olup partner zorunluluğu yoktur. Partner eşitlemesi istanbulTANGO tarafından yapılacaktır.

Kayıt ve Detaylar için
Tel: 0532 497 75 68
info@istanbultango.org

2- Yer: Taksim (333) Her Salı 21:00, ilk ders: 16 Eylül Salı

Yeni sezonda Murat Elmadağlı ve Nadide Ece Somer ile hem grup dersleri hemde seminerler olacaktır. Seminerler grup dersi şeklinde devamlı olup 4 derslik temalar şeklinde işlenecektir.

İlk konumuz “Aks dışı hareketler: Volcadalar ve colgadalar” Bu derste;

Volcada ve colgadalarda tutuş, bağlantı noktaları, denge, şekillenme ve harekete giriş ve çıkış dinamikleri konuları işlenecektir.

İlk ders 9 Eylül Salı günü saat 21:00’da ve diğer dersler 16, 23 ve 30 Eylül tarihlerinde olacaktır. Bir sonraki seminerde “Milonga traspie” işlenecektir.

Kontenjan 12 çifttir.

Kayıt için: 0532 497 75 68
info@istanbultango.org

3- Yer:Kızıltoprak (OTRA) Her Salı 19:45, ilk ders 16 Eylül Salı

Sevgili dostlarimiz

Bu sezon otra ‘da yapacağımız ilk seminerin konusu ‘Dar alan varyasyonlari “olacak. 6 Hafta boyunca her sali saat 19:45 ‘te otra studyomuzda gerceklesecek seminerimizde her seviyeden sosyal dansçılarla en büyük sıkıntılarımızdan birisi olan sıkışık ve dar alanlarda dansımızı geliştirmek üzerine çalışacağız.

Dar alanda;

*Kombinasyon ve dinamik zenginleştirme
*Transfer ve konfor,
*Hareket tarzı ve kalitesi,
*Kadın ve erkek için muzikal ifade secenekleri,

konuları işlenecek. Kontenjan 12 Çift olup partner zorunluluğu yoktur. Partner eşitlemesi istanbulTANGO tarafından yapılacaktır.

Kayıt ve Detaylar için
Tel: 0555 393 98 61
info@istanbultango.org

Sevgi ve saygilarimizla
istanbulTANGO

theDawn: skip this field please